Historyczne gry fabularne

Kolejną propozycją, jaką kierujemy do Państwa, są historyczne gry i zabawy grupowe, które doskonale się wpisują w zasady Teambuildingu. Działanie w grupie, skomplikowane zadania, rywalizacja z wymagającym przeciwnikiem – to wszystko pozwala doskonale się odprężyć i wzmocnić interpersonalne więzi grupy pracowników. Wszystko oczywiście w ogólnej atmosferze dobrej zabawy i humoru.

Programy, które znajdują się w tym rozdziale, mogą być przeznaczone dla małych grup, jednak najlepiej sprawdzają się przy grupach dużych.

Podczas historycznych gier fabularnych na zawodników czeka wiele ciekawych zadań do wykonania, a każde z nich popycha fabułę do przodu. Nasi gracze będą zdobywali złote monety, aby móc przekupić strażników, fragmenty map, wskazówki dotyczące kresu podróży. Na końcu czeka ich największe wyzwanie, a jeśli mu sprostają, w ich ręce trafi odpowiednia nagroda.

Oto kilka proponowanych przez nas scenariuszy:

  • „Rycerze Okrągłego stołu – w poszukiwaniu św. Graala”
  • „W pogoni za Wielkim Mistrzem” – Krzyżacy i Rycerze
  • „Powrót Trzech Muszkieterów” – klimaty płaszcza i szpady
  • „Na dzikich polach” – trylogia sienkiewiczowska
  • „Jak rozpętałem kolejną wojnę światową” – militaria i żołnierskie życie

Doskonałym uzupełnieniem powyższej oferty jest wspólna biesiada z naszymi rycerzami - goście mogą spędzić aktywne popołudnie przy zabawach integracyjnych, a wieczorem odpocząć przy biesiadzie szlacheckiej, podczas której podsumujemy cały dzień zmagań, rozdamy nagrody i wprowadzimy ich w biesiadny nastrój.