Historyczna gra fabularna

Historyczne gry fabularne i zabawy grupowe, doskonale wpisują się w zasady Teambuildingu. Działanie w grupie, skomplikowane zadania, rywalizacja z wymagającym przeciwnikiem – to wszystko pozwala doskonale się odprężyć i wzmocnić interpersonalne więzi grupy pracowników. Wszystko oczywiście w ogólnej atmosferze dobrej zabawy i humoru.

Podczas historycznych gier fabularnych na zawodników czeka wiele ciekawych zadań do wykonania, a każde z nich popycha fabułę do przodu. Nasi gracze będą zdobywali monety, wskazówki dotyczące kresu podróży. Na końcu czeka ich największe wyzwanie, a jeśli mu sprostają, w ich ręce trafi odpowiednia nagroda.

Proponujemy zorganizowanie spotkania z historią w formie zajęć integracyjnych - Gry Fabularnej. Elementy pokazowe będą przeplatały się ze stanowiskami, na których wszyscy goście będą mogli sami wykazać się historycznymi umiejętnościami i "dotknąć" historii.

„Dzikie Pola” – Gra Fabularna w klimacie sienkiewiczowskiej trylogii

Podczas gry plenerowej goście podzieleni na drużyny rywalizują o to, kto najszybciej i najlepiej wykona postawione przed graczami zadania. Zabawa nawiązuje do „sienkiewiczowskiej trylogii”, animatorzy występują w strojach historycznych, a zadania są ciekawe i mocno osadzone w historii siedemnastowiecznej Polski.

Drużyna podąża śladem Bohuna, który porwał Helenę i uwięził w Czarcim Jarze. 
Należy odnaleźć drogę do kryjówki i pokonać Kozaków pilnujących szlachcianki. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, niewiasta trafi w ręce oswobodzicieli. Jednak po drodze na naszych śmiałków czeka wiele wyzwań.
 

Doskonałym uzupełnieniem powyższej oferty jest program sarmacki wieczór - goście mogą spędzić aktywne popołudnie przy zabawach integracyjnych, a wieczorem odpocząć przy biesiadzie szlacheckiej, podczas której podsumujemy cały dzień zmagań, rozdamy nagrody i wprowadzimy wszystkich w biesiadny nastrój.